Menu witryny
  • Start
  • Biografia
  • Curriculum Vitae
  • To jest to
  • Laurki
  • Lamus
  • Harcerstwo
  • Pasje
  • Galeria
  • Publikacje
  • Radio
  • Telewizja
  • Ulubione linki
  • e-Pamiętnik
  • Kontakt
  • Mój JDK
  • Mój MDK
Szukaj

PostHeaderIcon „W radiu lepiej widać”

środa, 16 lipca 2025 19:13 | Wpisany przez Zbigniew Dranka | PDF | Drukuj | Email

Miłość do radia – jak ją opisać i zrozumieć, gdy mowa o słuchaczu – wiernym radiu, w tym zwłaszcza Polskiemu Radiu Rzeszów. Zbigniew Dranka z Jasła od lat z pasją słucha różnych audycji, kolekcjonuje także radiowe pamiątki, jest nieformalnym kronikarzem naszej stacji. Bywa też częstym gościem na naszej antenie, szczególnie, gdy wracamy do wspomnień związanych na przykład z wakacyjną audycją Radio Biwak. W reportażu pt. „W radiu lepiej widać”, przygotowanym przez Justynę Piekło, Zbigniew Dranka opowiada o swojej pasji radiowej i miłości do radia, a jego opowieść przeplatana jest fragmentami archiwalnych audycji Polskiego Radia Rzeszów.

Reportaż Justyny Piekło pt. „W radiu lepiej widać”

https://radio.rzeszow.pl/228959/spotkanie-z-reportazem-w-radiu-lepiej-widac/

« poprzednia   następna »
 

Copyright © 2010 - Zbigniew Dranka
All Rights Reserved

Webmaster: LookMedia - Jasło