Menu witryny
  • Start
  • Biografia
  • Curriculum Vitae
  • To jest to
  • Laurki
  • Lamus
  • Harcerstwo
  • Pasje
  • Galeria
  • Publikacje
  • Radio
  • Telewizja
  • Ulubione linki
  • e-Pamiętnik
  • Kontakt
  • Mój JDK
  • Mój MDK
Szukaj

PostHeaderIcon Będzie nowy cykl szkoleń programu" Młodzież w działaniu"

środa, 14 września 2011 07:14 | Wpisany przez Zbigniew Dranka | PDF | Drukuj | Email


Już wkrótce  w Jaśle zostanie wznowiony cykl  szkoleń  w zakresie  programu „Młodzież w działaniu”. W dotychczasowych edycjach jasielskich szkoleń programu: "Młodzież w działaniu" uczestniczyło około już ponad 300 osób liderów młodzieżowych, pedagogów, pracowników bezpośrednio pracujący z młodzieżą w formach edukacji nieformalnej, czasu wolnego dzieci i młodzieży. Podczas warsztatów  omawia się zasady i szczegóły Programu „Młodzież w działaniu”; zarządzanie projektem, ewaluację, tworzenie projektu, wypełnianie aplikacji (wniosku o dofinansowanie) oraz przybliża sposób  naliczania budżetu i grantu. Szkolenia dla osób z województwa Podkarpackiego prowadzą  animatorzy Narodowej Agencji Programu Młodzież.

Inauguracyjne spotkanie informacyjne odbędzie się w środę 5 października 2011 w sali obrad Rady Miasta Jasła. Już nazajutrz zaplanowano  pierwsze pełne szkolenie, na które obowiązuja zapisy. Pełna informacja, karty zgłoszeń  i rejestracja kandydatów u mnie jako koordynatora programu, dla naszego województwa Podkarpackiego. Zapraszam : telefon 602 519 178 / email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

« poprzednia   następna »
 

Copyright © 2010 - Zbigniew Dranka
All Rights Reserved

Webmaster: LookMedia - Jasło