Menu witryny
  • Start
  • Biografia
  • Curriculum Vitae
  • To jest to
  • Laurki
  • Lamus
  • Harcerstwo
  • Pasje
  • Galeria
  • Publikacje
  • Radio
  • Telewizja
  • Ulubione linki
  • e-Pamiętnik
  • Kontakt
  • Mój JDK
  • Mój MDK
Szukaj

PostHeaderIcon Wspominając Andrzeja Wajdę

poniedziałek, 10 października 2016 15:54 | Wpisany przez Zbigniew Dranka | PDF | Drukuj | Email

Z Andrzejem Wajdą spotkałem się dwukrotnie w Krakowie. Pierwszy raz w Muzeum Sztuki Japońskiej "Manggha", następnie przy okazji przekazania "Oskara" do Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Już wkrótce opowiem o tym w "Obiektywie Jasielskim" i tutaj.

Dziś wspominam Mistrza z należnym uszanowaniem, po Jego doczesnym odejściu w niedzielę 9 października 2016.

 

« poprzednia   następna »
 

Copyright © 2010 - Zbigniew Dranka
All Rights Reserved

Webmaster: LookMedia - Jasło